Teplovzdušné sušičky.

 

Priebežné

 Použitie

Univerzálne priebežné sušiace zariadenie, typ US 500/1500 je určené na sušenie drobného kusového tovaru (napr. komponentov ložísk, ložísk, kovových a plastových výrobkov ...) od zbytkov vlhkosti. Zariadenie môže pracovať samostatne, alebo môže byť zabudované do čistiacej alebo výrobnej  linky.

 Popis

Univerzálne sušiace zariadenie, typ US 500/1500 je kompaktnej konštrukcie. Vlastná sušiaca komora je vybavená radiálnym ventilátorom, sústavou vyhrievacích telies, reguláciou teploty vzduchu. Tieto prvky sú umiestnené v spoločnom ráme vyrobenom z oceľových profilov povrchovo upravených náterom. Priestor, v ktorom prúdi filtrovaný vzduch je od okolia oddelený izoláciou. Celá sušička je opatrená odnímateľnými krytmi.

Súčiastky sú počas sušenia uložené v sitových kovových košoch. Dopravu košov so súčiastkami určenými na sušenie cez sušičku zaisťuje horizontálny dopravník. Ide o reťazový dopravník, ktorý má x - nakladacích polôh, y - sušiacich a z - vykladacích polôh ( x,y,z - sú stanovené podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka).

 Hlavné technické parametre

Rozmery US 500/1500 : 3100 x 650 x 1200(v)mm

Rozmery sušiacej zóny : šírka 500mm, dĺžka 1500mm - platí pre typ US 500/1500

- šírku sušiacej zóny je možné prispôsobiť potrebám zákazníka

- dĺžka sušiacej zóny môže byť 1000mm,1500mm a násobky týchto rozmerov

Energetické údaje :

- napájacie napätie 3PEN~50Hz,400V

- privádzaný výkon max.13kVA

- max. výkon vyhrievacích telies 12kVA         

 

Súčiastky určené na sušenie môžu byť ukladané do špeciálnych paliet (košov) so sitovým dnom alebo po úprave dopravníka kladené priamo na sitový dopravný pás. Manipulácia s paletou na vstupe a výstupe horizontálneho dopravníka je ručná, v zariadení plne automatická.

 

Priebežná sušička, typ US 500 / 1500.

 

Komorové

 Použitie

Univerzálne komorové sušiace zariadenie, typ S 105 je určené na sušenie drobného kusového tovaru (napr. komponentov ložísk, ložísk, kovových a plastových výrobkov ...) od zbytkov vlhkosti. Zariadenie môže pracovať samostatne, alebo môže byť zabudované do čistiacej alebo výrobnej linky.

 Popis

Univerzálne sušiace zariadenie, typ S 105 je kompaktnej konštrukcie. Vlastná sušiaca komora je vybavená radiálnym ventilátorom, sústavou vyhrievacích telies, reguláciou teploty vzduchu. Tieto prvky sú umiestnené v spoločnom ráme vyrobenom z oceľových profilov povrchovo upravených náterom. Priestor, v ktorom prúdi filtrovaný vzduch je od okolia oddelený izoláciou. Celá sušička je opatrená odnímateľnými krytmi.

Súčiastky sú počas sušenia uložené v košoch. Nakladanie a vykladanie súčiastok z a do sušičky je ručné. Súčiastky určené na sušenie môžu byť ukladané do špeciálnych paliet so sitovým dnom alebo priamo na rošt sušičky.

 Hlavné technické parametre

Rozmery S 105: 630 x 420 x 650 (v)mm

Rozmery sušiacej komory: 500 x 300 x 250 (v)mm

Energetické údaje :

- napájacie napätie 3PEN~50Hz,400V

- privádzaný výkon max.6,5kVA

- max. výkon vyhrievacích telies 6,3kVA  

 

  

Komorová sušička, typ S 105.                  Priebežná sušička, typ S 105.

 

Poznámka:  Ďalšie rozmery a výbava sušičiek podľa požiadaviek zákazníka.